IE1-tehokkuusmoottori
Tekniset tiedot
| Standardi | IEC60034-30 |
| Kehyksen koko | 80-355 |
| Lähtö | 0,18 kW–315 kW |
| Tehokkuusluokka | IE1 |
| Jännite/taajuus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Suojausaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Eristysluokka/lämpötilan nousuluokka | F/B |
| Asennusjärjestelyt | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ympäristön lämpötila | -15°C ~+40°C |
| Suhteellisen kosteuden tulisi olla alle 90 % | |
| Korkeuden merenpinnan yläpuolella tulisi olla alle 1000 m | |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
Tilaustiedot
● Tämä luettelo on tarkoitettu vain käyttäjälle tiedoksi. Pahoittelemme, ettemme ole ilmoittaneet etukäteen mahdollisista tuotemuutoksista.
● Tilauksen yhteydessä ilmoita moottorin tyyppi, teho, jännite, nopeus, eristysluokka, suojausluokka, kiinnitystapa jne.
● Voimme suunnitella ja valmistaa erikoismoottoreita asiakkaan vaatimusten mukaisesti seuraavasti
1. erityinen jännite, taajuus ja teho
2. erityiset eristys- ja suojausluokat
3. vasemmalla liitäntäkotelolla, kaksoisakselin päillä ja erikoisakseleilla
4. Korkean tai matalan lämpötilan moottorit.
5. Korkea ilmanala tai ulkokäyttö
6. Suurempi teho tai erityiset käyttökertoimet
7. lämmityksellä, laakereilla tai käämeillä PT100, PTC jne.
8. enkooderilla, eristetyillä laakereilla tai eristetyllä laakerirakenteella
9. Muut vaatimukset.









