Liukurengasmoottorit
Tekniset tiedot
| Kehyksen koko | 280–800 mm |
| Lähtö | 75–3150 kW |
| Nimellisjännite | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Asennusjärjestelyt | Pikaviestintä B3 |
| Suojausaste | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Jäähdytysmenetelmä | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Napojen lukumäärä | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Eristysluokka | FH |
| Ympäristön lämpötila | Korkeuden merenpinnan yläpuolella tulisi olla alle 1000 m; -15 °C ~ +40 °C |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille







