IE2-tehokkuusmoottori
Tekniset tiedot
| Standardi | IEC60034-30 |
| Kehyksen koko | 80-355 |
| Lähtö | 0,18 kW–355 kW |
| Tehokkuusluokka | IE2 |
| Jännite/taajuus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Suojausaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Eristysluokka/lämpötilan nousuluokka | F\B |
| Asennusjärjestelyt | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ympäristön lämpötila | -15°C -+40°C |
| Suhteellisen kosteuden tulisi olla alle 90 % | |
| Korkeuden merenpinnan yläpuolella tulisi olla alle 1000 m | |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
Tuotantolaitteet
Tilausohjeet
● Tämä luettelo on tarkoitettu vain asiakkaan tiedoksi. Pahoittelemme, että mahdollisista tuotteeseen tehtävistä muutoksista ei tehdä ennakkoon lisämerkintöjä.
● Tilausta tehdessäsi kiinnitä huomiota moottorimallin tilaustietoihin, kuten tehoon, jännitteeseen, nopeuteen, eristysluokkaan, suojausluokkaan, asennustapaan jne.
● Voimme suunnitella ja valmistaa erikoismoottorituotteita räätälöidysti tarpeidesi mukaan.
1. Erikoisjännitteet, -taajuudet ja -tehot.
2. Erityinen eristysluokka ja suojausluokka;
3. Vasen puoli kytkentärasialla, kaksoisakselin päällä ja erikoisakselilla;
4. Korkean lämpötilan moottorit tai matalan lämpötilan moottorit;
5. Ylämaalla tai ulkokäytössä.
6. Suurempi teho tai erityinen käyttökerroin.
7. Lämmittimillä, laakereilla tai käämeillä, jotka ovat PT100-, PTC- jne.
8. Enkooderilla, eristetyllä laakerilla tai eristetyllä laakerirakenteella.
9. Muut vaatimukset.









