Toimitus ODM DC-moottori Harjaton moottori Harjaton DC-moottori BLDC-moottori Sähkömoottori Servomoottori 57bl3a90 36V 24V 48V 8-napainen 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n.M 0.4n.M 0.6n.M
"Laatu ennen kaikkea, rehellisyys perustana, vilpitön avunanto ja molemminpuolinen hyöty" on ajatuksemme, jonka tavoitteena on luoda johdonmukaisesti ja pyrkiä huippuosaamiseen toimittaessamme ODM-tasavirtamoottoria, harjatonta moottoria, harjatonta tasavirtamoottoria, BLDC-moottoria, sähkömoottoria, servomoottoria 57bl3a90 36V 24V 48V 8-napaista 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Tällä hetkellä odotamme innolla entistä laajempaa yhteistyötä ulkomaisten asiakkaiden kanssa molemminpuolisen hyödyn perusteella. Ota yhteyttä maksutta saadaksesi lisätietoja.
"Laatu ennen kaikkea, rehellisyys perustana, vilpitön avunanto ja molemminpuolinen hyöty" on ajatuksemme, jolla pyrimme luomaan jatkuvasti ja tavoittelemaan huippuosaamista.Kiinalainen harjaton tasavirtamoottori ja sähkömoottori, Eri laatuluokkien ja asiakkaan erityissuunnittelun mukaiset mittatilaustyöt ovat hyväksyttäviä. Odotamme innolla hyvää ja menestyksekästä yhteistyötä pitkäaikaisilla sopimuksilla asiakkaiden kanssa ympäri maailmaa.
IE4-sarjan moottorit ovat IEC-standardien ja IE4-energiatehokkuusstandardien mukaisesti suunniteltuja häkkimäisiä induktiomoottoreita.
Tekniset tiedot
| Standardi | IEC60034-30-1 |
| Kehyksen koko | K80–450 mm |
| Nimellisteho | 0,75 kW–1000 kW |
| Tutkinnot tai energiatehokkuus | IE4 |
| Jännite ja taajuus | 400 V / 50 Hz |
| Suojausasteet | IP55 |
| Eristysasteet/Lämpötilan nousu | F/B |
| Asennusmenetelmä | B3, B5, B35, V1 |
| Ympäristön lämpötila | -15°C ~+40°C |
| Suhteellisen kosteuden tulisi olla alle 90 % | |
| Korkeuden merenpinnan yläpuolella tulisi olla alle 1000 m | |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |



Tilaustiedot
● Tämä luettelo on tarkoitettu vain käyttäjille suunnattuun viitteeseen. Pyydämme anteeksi, että jos tuotteisiin tulee muutoksia, niitä ei määritetä etukäteen.
● Huomioi tilauksen yhteydessä nimellistiedot, kuten moottorin tyyppi, teho, jännite, nopeus, eristysluokka, suojausluokka, kiinnitystapa ja niin edelleen.
● Voimme suunnitella ja valmistaa erikoismoottoreita asiakkaan vaatimusten mukaisesti:
1. Erityinen jännite, taajuus ja teho;
2. Erityinen eristysluokka ja suojausluokka;
3. Vasemmalla puolella olevalla liitäntäkotelolla, kaksoisakselin päillä ja erikoisakselilla;
4. Korkean lämpötilan moottori tai matalan lämpötilan moottori;
5. Käytetään tasangolla tai ulkona;
6. Suurempi teho tai erityinen käyttökerroin;
7. Lämmittimellä, PT100 laakereille tai käämityksille, PTC ja niin edelleen;
8. Enkooderilla, eristetyillä laakereilla tai eristetyllä laakerirakenteella;
9. Muiden vaatimusten mukaisesti. "Laatu ennen kaikkea, rehellisyys perustana, vilpitön avunanto ja molemminpuolinen hyöty" on ajatuksemme, jonka mukaan pyrimme jatkuvasti luomaan ja tavoittelemaan huippuosaamista toimittaessamme ODM-tasavirtamoottoria, harjatonta tasavirtamoottoria, harjatonta tasavirtamoottoria, BLDC-moottoria, sähkömoottoria, servomoottoria 57bl3a90 36V 24V 48V 8-napaista 3000 rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Tällä hetkellä odotamme innolla entistä laajempaa yhteistyötä ulkomaisten asiakkaiden kanssa molemminpuolisen hyödyn perusteella. Ota yhteyttä maksutta saadaksesi lisätietoja.
Toimitamme ODM Kiinasta harjattomia tasavirtamoottoreita ja sähkömoottoreita. Tilaustyönä tehdyt tilaukset ovat hyväksyttäviä eri laatuluokilla ja asiakkaan erityissuunnittelulla. Odotamme innolla hyvää ja menestyksekästä yhteistyötä liiketoiminnassa pitkäaikaisilla sopimuksilla asiakkaiden kanssa ympäri maailmaa.



