YH Marine Motors
YH-sarjan moottorit ovat täysin suljettuja, puhallinjäähdytteisiä kolmivaiheisia asynkronisia induktiomoottoreita merikäyttöön.
Tekniset tiedot
| Kehyksen koko | 80-355 |
| Lähtö | 0,75 kW–315 kW |
| Jännite/taajuus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Suojausaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Eristysluokka/lämpötilan nousuluokka | F/B |
| Asennusjärjestelyt | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ympäristön lämpötila | 0°C ~+45°C |
| Suhteellisen kosteuden tulisi olla alle 90 % | |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
Tilaustiedot
● Tämä luettelo on tarkoitettu vain käyttäjille suunnattuun viitteeseen. Pyydämme anteeksi, että jos tuotteisiin tulee muutoksia, niitä ei määritetä etukäteen.
● Huomioi tilauksen yhteydessä nimellistiedot, kuten moottorin tyyppi, teho, jännite, nopeus, eristysluokka, suojausluokka, kiinnitystapa ja niin edelleen.
● Voimme suunnitella ja valmistaa erikoismoottoreita asiakkaan vaatimusten mukaisesti:
1. erityinen jännite, taajuus ja teho;
2. erityinen eristysluokka ja suojausluokka;
3. vasemmalla puolella olevalla liitäntäkotelolla, kaksoisakselin päillä ja erikoisakselilla;
4. korkean lämpötilan moottori tai matalan lämpötilan moottori;
5. käytetään tasangolla tai ulkona;
6. suurempi teho tai erityinen käyttökerroin;
7. lämmittimellä, PT100 laakereille tai käämityksille, PTC ja niin edelleen;
8. enkooderilla, eristetyillä laakereilla tai eristetyllä laakerirakenteella;
9. muiden vaatimusten kanssa.
Sovellukset
Meillä on edistynyt tuotantoteknologia ja pyrimme innovatiivisiin tuotteisiin. Samaan aikaan hyvä palvelu on parantanut hyvää mainetta. Uskomme, että niin kauan kuin ymmärrät tuotteemme, sinun on oltava halukas tulemaan kumppaneiksi kanssamme. Odotamme innolla tiedusteluasi.








