Y2-ripajäähdytteiset moottorit
Y2-sarjan korkeajännitemoottorit ovat täysin suljettuja oikosulkumoottoria. Moottorit on valmistettu suojausluokalla IP54, nimellisjännite on 6 kV tai 10 kV.
Tekniset tiedot
| Kehyksen koko | 355–560 (6 kV) / 400–560 (10 kV) |
| Lähtö | 185kW-2000kW (6 kV) /185kW-1600kW(10kV) |
| Jännite/taajuus | 6 kV,10 kV/50 Hz |
| Suojausaste | IP54/IP55/IP56/IP65-suojaus/IP66 |
| Eristysluokka | F |
| Asennusjärjestelyt | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Ympäristön lämpötila | -15°C ~+40°C |
| Jäähdytysmenetelmä | IC411 |
| Velvollisuus | S1 |
| Palvelukerroin | 1.0 |
Vahvuutemme
1. Tehokas ja innovatiivinen näytepalvelu ammattimaisella ja tiukalla laadunvalvontajärjestelmällä.
2. Ammattimainen verkkopalvelutiimi, kaikkiin sähköposteihin tai viesteihin vastataan 24 tunnin kuluessa.
3. Meillä on vahva tiimi, joka on valmis tarjoamaan asiakkaillemme kokonaisvaltaista palvelua.
4. Vaadimme asiakasta ensin ja henkilökuntaa kohti onnellisuutta.
5. Aseta laatu etusijalle.
6. OEM ja ODM, voivat hyväksyä mukautetun suunnittelun/logon/brändäyksen ja pakkauksen.
7. Edistykselliset tuotantolaitteet, tiukka laadunvalvontajärjestelmä ja -testaus takaavat erinomaisen laadun.
8. Nopea toimitusaika: Meillä on omat tehtaat ja ammattimaiset valmistajat, mikä säästää aikaasi neuvotteluissa kauppayhtiöiden kanssa. Pyrimme parhaamme mukaan täyttämään vaatimuksesi.
Uskomme vakaasti, että meillä on täysi kyky tarjota sinulle tyytyväistä tuotetta. Haluamme kerätä sinussa huolenaiheita ja rakentaa uuden pitkäaikaisen synergian romanttisen suhteen. Lupaamme kaikki: sama erinomainen, parempi hinta; tarkka hinta, parempi laatu.







